26.09.2006 :: 19:26
Cześć! Jak sie macie. Dawno nie pisałam bo byly wakacje, a potem nowa szkoła. Przeniesienie sie z jednej do drugiej wymaga odemnie odwagi. Na szczęści znalazłam nowe przyjaciółki, ale z jedną z poprzedniej szkoły utrzymuję kontakt. Pani od angielskiego mam fajną. Jeśli chodzi o tenisa to idzie mi coraz lepiej. W drugim tygodniu szkoły odwiedzila mnie Alina i Steve. Bardzo cool ludzie. Mam nadzieje ze sie szybko spotkamy. Strasznie za nimi tęsknie. Mam szczurki. Dwie samiczki. Mysia i Chrupka. Mysia jest cała czarna, a Chrupka czarno-biała. to wielkie łakomczuchy, więc dogadzam im jak tylko moge. Co chcą to mają. Są mądre i sprytne. Chyba mnie lubią. Aha i jeszcze jedno. Są z hodowli,a nie ze sklepu. Jak powiedziałam ze nie kupie zwierzat w sklepie to nie kupie. Blisko mojej szkoły jest sklep zoologiczny. dzisiaj kupiłam w nim karme dla szczurków. do tego dokupiłam im dropsy o smaku owoców leśnych. Mój pies też coś dostał. A mianowicie ostkę do gryzienia. Teraz sie bez niej nigdzie nie rusza. Ma ją w pysku i ma. Oki - Doki. Kończe. p.s. dla Aliny. Po polsku jest oki-doki.